Tréningové semináre

Intenzívny tréningový program - PREDAJNÝ ROZHOVOR

spolu 2 dni – 16 hodín

Intenzívny tréningový program pre súčasných alebo začínajúcich obchodných zástupcov a predajcov. Je zameraný na informácie s praktickým tréningom použitia správnych techník so spätnou väzbou v rámci predajného rozhovoru so zákazníkom tak, aby bol dosiahnutý pozitívny súhlas zákazníka. Miesto konania: PROFISALES, A. Sládkoviča 3 – JUNIOR, Levice. Max. počet účastníkov – 8.

Kurz - Obchodný zástupca - predajca

spolu 8 dni – 48 hodín s certifikátom

Tréningový program pre súčasných alebo začínajúcich obchodných zástupcov a predajcov. Obsahuje témy a informácie zamerané na efektívnu prácu, ekonomické znalosti, rozvoj komunikácie, argumentácie a prezentácie, skrátka všetky dôležité kompetencie pri získavaní nových zákazníkov, budovaní vzťahov a úspešnom predaji. Miesto konania: PROFISALES, A. Sládkoviča 3 – JUNIOR, Levice. Max. počet účastníkov – 8.

Kurz - Vedúci predajného tímu

spolu 8 dni – 48 hodín s certifikátom 

Program  je zostavený pre všetkých, ktorí v súčasnosti vedú alebo sa pripravujú na vedenie predajných tímov. Obsahuje podstatné úlohy, činnosti a nevyhnutné kompetencie každého vedúceho zamestnanca alebo majiteľa firmy, ktoré sú rozhodujúce v dosahovaní nastavených cieľov jednotlivca, skupiny aj celej firmy.  Miesto konania: PROFISALES, A. Sládkoviča 3 – JUNIOR, Levice. Max. počet účastníkov – 8.

Ak máte záujem o bližšie informácie alebo o osobné nezáväzné stretnutie, pošlite mi Vašu správu alebo mi zavolajte na:

+421 910 266 797

milos.tuharsky@profisales.sk

PO – PI 8:00 – 17:00

Nezáväzná prihláška na tréningový seminár