Tréningové semináre

Intenzívny tréningový program - PREDAJNÝ ROZHOVOR

spolu 2 dni – 16 hodín

Intenzívny tréningový program pre súčasných alebo začínajúcich obchodných zástupcov a predajcov. Je zameraný na informácie s praktickým tréningom použitia správnych techník so spätnou väzbou v rámci predajného rozhovoru so zákazníkom tak, aby bol dosiahnutý pozitívny súhlas zákazníka a zrealizovaný predaj. Miesto konania: PROFISALES, A. Sládkoviča 2 – JUNIOR, Levice. Max. počet účastníkov – 8.

Kurz - Master of Sales representative

3.5.- 21.6.2024 – 8 dní – 64 hodín – 1 certifikát 

Originálny kurz pre súčasných alebo začínajúcich obchodných zástupcov a predajcov. Obsahuje témy, ktoré sú pre úspešný výkon tejto práce kľúčové. Absolventom pomôže zvýšiť hodnotu a uplatnenie na trhu práce, alebo zlepšíť podnikateľské výsledky. Miesto konania: PROFISALES, A. Sládkoviča 2 – JUNIOR, Levice. Max. počet účastníkov – 8.

Kurz - Master of Sales executive

spolu 6 modulov – 42 tém – 48 hodín – 1 certifikát 

Neakreditovaný kurz určený pre všetkých, ktorí už vedú alebo sa perspektívne pripravujú na vedenie predajných tímov obchodných zástupcov alebo predajcov. Obsahuje ťažiskové témy, ktoré sú súčasťou tejto manažérskej práce a ktoré absolventom pomôžu zvládať  s tým spojené nároky pri dosahovaní stanovených cieľov jednotlivcov, tímu aj celej firmy.  Miesto konania: PROFISALES, A. Sládkoviča 2 – JUNIOR, Levice.   Max. počet účastníkov – 8.

Ak máte záujem o bližšie informácie alebo o osobné nezáväzné stretnutie, pošlite mi Vašu správu alebo mi zavolajte na:

+421 910 266 797

milos.tuharsky@profisales.sk

PO – PI 8:00 – 17:00

Nezáväzná prihláška na tréningový seminár