Tréningy a školenia

Žiadne nudné teoretické prednášky a prezentácie, ale podstatné veci a praktické osobné skúsenosti. Každým dňom bude u Vás nastávať progres a schopnosť omnoho ľahšie dosahovať predajné ciele a výsledky, zlepší sa tímová komunikácia aj spolupráca. Stanete sa skutoční profesionály v predaji alebo manažmente, bez ohľadu na to čo predávate alebo aké veľké predajné tímy vediete. Zvýši sa aj Váš celkový image.

Intenzívne firemné tréningy  – určené pre firemnú klientelu, témy sa dajú pripravovať aj individuálne. Miesto konania u zákazníka, prípadne podľa dohody. Dĺžka tréningu je 4-8 hod. Max. počet účastníkov – 9. Cena je na vyžiadanie a dohodnutá vždy individuálne.

Tréningové a vzdelávacie centrum  – poskytuje tréningové semináre  pre individuálnych záujemcov, ktorí začínajú aj tých čo už pôsobia v predaji alebo vedení predajných tímov. Nezamestnaní sa môžu informovať na príslušnom Úrade práce o možnosti preplatenia neakreditovaných kurzov Profesionálny predajca alebo Efektívny manažér v rámci rekvalifikácie. Miesto konania v priestoroch PROFISALES. Max. počet účastníkov – 8. 

Tímové pracovné workshopy  – určené pre firemnú klientelu, téma je vždy individuálna podľa potreby konkrétnej situácie, ktorú treba vo firme vyriešiť. Miesto konania priamo u zákazníka. Cena je dohodnutá individuálne.

Motivačné transformačné semináre – určené pre firemných aj individuálnych záujemcov. Počet účastníkov nie je limitovaný. Cena pre firemnú klientelu je na vyžiadanie a dohodnutá vždy individuálne.

Dôraz tréningov aj seminárov je zameraný na :

  • prezentácia témy
  • praktické reálne situácie a skúsenosti 
  • prípadové štúdie a cvičenia 
  • výmeny vlastných poznatkov
  • stanovenie konkrétnych cieľov
  • prenos tém do praxe s kontrolným systémom
  • telefonická a mailová konzultácia

ZVÝŠTE S PROFISALES VAŠE MANAŽÉRSKE A PREDAJNÉ KOMPETENCIE – ZISTITE ROZDIEL VO VÝKONE A VÝSLEDKOCH!.

Kontaktujte ma

Vyberte si témy o ktoré máte záujem a dohodneme sa na ďalšom postupe.

milos.tuharsky@profisales.sk
+421 910 266 797

Pošlite mi email