Vyhľadávanie a pohovory

Chcete získať všetky podstatné informácie a tým aj väčšiu istotu pri rozhodovaní, ktorý uchádzač reálne spĺňa Vaše požiadavky a predstavy na obchodného zástupcu alebo manažéra tímu?

Záleží Vám na tom, aby ste čo najviac eliminovali prípadné finančné straty spojené s nesprávnym rozhodnutím pri výbere nového zamestnanca?

Realizáciou štrukturovaného osobného pohovoru, Vám pomôžem získať detailný profil a perspektívnosť  potenciálneho kandidáta.

Spoločne odhalíme u potenciálnych uchádzačoch  kritické body, ktoré sa v  životopisoch  nenachádzajú, no pre Vás môžu znamenať dôležité a podstatné informácie, ktoré tak skompletizujú ich celkový profil. Tým Vám pomôžu znížiť potenciálne riziko výberu nevhodného kandidáta a tak zamedziť jeho budúcej fluktuácii a Vašej finančnej a časovej strate.

Individuálne schopnosti jednotlivcov musia byť správne zladené s tímovou a celofiremnou kultúrou, iba tak sa dosiahne požadovaný výsledok. Aj toto treba mať na pamäti.

Ponúkam Vám svoje dlhoročné praktické skúsenosti získané pri realizácií množstva osobných výberových pracovných pohovorov na pozície obchodných zástupcov, predajcov alebo vedúcich predajných tímov.

SPOLOČNE ZLEPŠÍME VAŠE VÝBEROVÉ PROCESY A VY ZÍSKATE SPRÁVNYCH ĽUDÍ, KTORÍ POMÔŽU VÁŠMU PODNIKANIU RÁSŤ!

Kontaktujte ma

Vyberte si témy o ktoré máte záujem a dohodneme sa na ďalšom postupe.

milos.tuharsky@profisales.sk
+421 910 266 797

Pošlite mi email