Výbery a sprostredkovanie

Chcete získať všetky podstatné informácie a tým aj väčšiu istotu pri rozhodovaní, ktorý uchádzač reálne spĺňa Vaše požiadavky a predstavy na obchodného zástupcu alebo manažéra?

Záleží Vám na tom, aby ste čo najviac eliminovali prípadné finančné straty spojené s nesprávnym rozhodnutím pri výbere nového zamestnanca?

Realizáciou profesionálneho osobného pohovoru, Vám pomôžem získať detailný profil a vhodnosť potenciálneho kandidáta, nakoľko Vy budete mať viac času na jeho pozorovanie.

Spoločne odhalíme u potenciálnych uchádzačoch ich kritické body, ktoré vo svojich životopisoch zámerne neuvádzajú, no pre Vás môžu znamenať dôležité a podstatné informácie, ktoré tak skompletizujú ich celkový profil. Tým Vám pomôžu znížiť potenciálne riziko výberu nevhodného kandidáta a tak zamedziť jeho budúcej fluktuácii a Vašej finančnej a časovej strate.

Individuálne schopnosti jednotlivcov musia byť správne zladené s tímovou a celofiremnou kultúrou, iba tak sa dosiahne požadovaný výsledok. Aj toto treba mať na pamäti.

Ponúkam Vám svoje dlhoročné praktické skúsenosti získané pri realizácií množstva osobných výberových pracovných pohovorov na pozície obchodných zástupcov, predajcov alebo vedúcich predajných tímov.

ZLEPŠITE S PROFISALES VAŠE VÝBEROVÉ PROCESY A POHOVORY – ZÍSKAVAJTE SPRÁVNYCH ĽUDÍ, KTORÍ POMÔŽU RÁSŤ VÁŠMU PODNIKANIU!.

Kontaktujte ma

Vyberte si témy o ktoré máte záujem a dohodneme sa na ďalšom postupe.

milos.tuharsky@profisales.sk
+421 910 266 797

Pošlite mi email