Tréningové programy pre obchodných zástupcov a predajcov


KOMUNIKÁCIA


PREDAJ


MOTIVÁCIA

OBCHODNÝ
ZÁSTUPCA

Tréningový program je určený pre všetkých, ktorých podstatnou náplňou práce je predaj akýchkoľvek produktov alebo služieb a ktorí potrebujú získať alebo dokonale rozvinúť všetky kompetencie, ktoré sú pre úspešný predaj absolútne nevyhnutné. Jedná sa o obchodných zástupcov firiem, reprezentantov firiem, predajcov v kamenných predajniach, telefonických predajcov, majiteľov malých obchodných firiem a predajní, začínajúcich podnikateľov.    Jedná sa o komplexnosť : 

vlastností – ktoré treba správne rozvíjať

činností – ktoré treba správne vykonávať

úloh – ktoré treba plniť

kompetencií – ktoré treba správne ovládať

Komplexnosť, vedomosti a zručnosti predstavujú najvyššiu úroveň stavu dokonalosti v každej oblasti, vrátane predaja. Cieľom je dosiahnuť stav, v ktorom sa táto činnosť stáva zábavou a dosahuje sa pri nej najvyššia možná efektivita – flow. A radosť z dosahovaných úspechov.

Tréningové program a získanné informácie pomôžu každému nájsť správnu motiváciu, zvýšiť sebavedomie, dosiahnuť vyššie predajné výsledky v podobe uzatvárania väčšieho počtu objednávok, získavania nových zákazníkov, zlepšenia ziskovosti a budovaniu pevných partnerstiev so svojími zákazníkmi.

Prekonajte svoje limity a staňte sa prostredníctvom PROFISLAES skutočným PROFI predajcom bez ohľadu na to, v akej oblasti predaja a služieb pracujete.

Priebeh :

Osobné praktické skúsenosti lektora – trénera, vysokoúčinný tréningový proces, pri ktorom sa trénuje požadovaná úroveň a kvalita zručnosti spolu s rozborom reálnych prípadových štúdií a pri ktorých účastníci navrhujú svoje názory a prípadné reakcie na daný prípad. Pracuje sa intenzívnou formou v ktorej sú zapojené všetky zmyslové vnemy a najnovšie vedecké poznatky a tým dochádza k vysokej miere pochopenia, naučenia a zapamätania.